Wystawy
Rok 2008
KRAJOWA WYSTAWA Grupy VI, VII, VIII Wrocław
Sędzia: Krystyna Sajnóg
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
KRAJOWA WYSTAWA Częstochowa
Sędzia: M. Świętoń
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
KRAJOWA WYSTAWA VIII FCI Częstochowa
Sędzia: E. Rautala
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NDSwR, BOB
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Opole
Sędzia: J. Matyas
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 3, medal brązowy
Rok 2007
WYSTAWA CHAMPIONÓW Leszno
Sędzia: E. Sobieszczańska
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, Zwycięstwo Wystawy Championów 2007
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Katowice
Sędzia:
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
Res. CACIB
KRAJOWA WYSTAWA VIII FCI Częstochowa
Sędzia: P. Rehanek
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NDSwR
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Opole
Sędzia: J.M. Hansen
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, Res. CACIB
KRAJOWA WYSTAWA Bytom
Sędzia: S. Firlik
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NDSwR
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Leszno
Sędzia: P. Król
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Będzin
Sędzia: A. Bogucka
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Legnica
Sędzia: J. Olszewski
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Warszawa
Sędzia: A. Stępiński
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KLUBOWA WYSTAWA VIII FCI Warszawa
Sędzia: P. Lester
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Zabrze
Sędzia: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Kielce
Sędzia: A. Korozs
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 2, medal srebrny
Rok 2006
WYSTAWA CHAMPIONÓW Leszno
Sędzia: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska
Klasa championów, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, Zwycięstwo Wystawy Championów 2006
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Opole
Sędzia: L. Pichard
Klasa pośrednia, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Będzin
Sędzia: A. Stepiński
Klasa pośrednia, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA VIII FCI Częstochowa
Sędzia: C. Coode
Klasa pośrednia, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NSwR
KRAJOWA WYSTAWA Częstochowa
Sędzia: M. Świetoń
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NSwR
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Wrocław
Sędzia: Z. Jakubowski
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC
KRAJOWA WYSTAWA Zabrze
Sędzia: Z. Povilatiene
Klasa otwarta, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
CWC, NSwR
Rok 2005
KRAJOWA WYSTAWA Bytom
Sędzia: J. Opara
Klasa młodzieży, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
Zwycięstwo Młodzieży, BOB
KRAJOWA WYSTAWA VIII FCI Częstochowa
Sędzia:
Klasa młodzieży, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
Zwycięstwo Młodzieży, BOB
KRAJOWA WYSTAWA Częstochowa
Sędzia: E. Peper
Klasa młodzieży, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
Zwycięstwo Młodzieży, BOB, III BOG
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Wrocław
Sędzia: E. Sobieszczańska
Klasa młodzieży, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
Zwycięstwo Młodzieży
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA Poznań
Sędzia: E. Sobieszczańska
Klasa młodzieży, oc. doskonała, lok. 1, medal złoty
Młodzieżowe Zwycięstwo Polski 2005